Kocapınar Mermer

Şirket Profili

Kocapınar mermer ve granit modern yapıların vazgeçilmez dekoru haline gelen ve gün geçtikçe tercih sebebi artan doğal malzeme olan granit ile döşeme ve duvar kaplama montaj işlerinde hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne büyük işlere imza atmayı ve yaptıklarını kaliteye dönüştürmeyi hedeflemiştir. Bu kısa süre içerisinde yurtiçi büyük projelerinde başarı sağlayıp, çalışmalarını belirli bir kalite standardı içerisinde devam ettirmek ve geliştirmek için kendi kalite kültürünü oluşturmuş bulunmaktadır. Kurulmuş olan kalite sisteminde Kocapınar mermer ve granit çalışanlarının ilk yapıldığında ve her yapıldığında hatasız iş üretebilmelerini sağlayan, kalite sisteminden beklenen verimlilik artışını yönetimin ve çalışanların tam katılımı ile sürekli iyileşme ve gelişimine odaklayan bir yönetim felsefesi vardır.

Bu yönetim felsefesi kalite akışının gerekleri yerine getirilerek alınmasından önce başlayan ve proje alımından sonra da devam eden her aşamadaki çalışmaları kapsamaktadır.Firmamızda yapılan her iş; kalite el kitabı, kalite prosedürleri, talimatlar dış kaynaklı belgeler ve tedarikçi katalogları içeriklerine dökümante edilip, iş kalite belgeleri ile ifade edilmektedir. Türkiye' de granit ve mermer uygulamaları alanında uzmanlaşan şirketlerden olan Kocapınar mermer ve granit, tasarım, malzeme seçimi, malzemenin tedarik edilmesi ve uygulama gibi yüzey kaplama aktivitesinin bütün aşamalarını kapsayan modern bir yapıya sahiptir.

Şu ana kadar gerek Türkiye' de gerekse de yurt dışında olmak üzere pek çok güzel ve zarif binanın doğal, dayanıklı ve estetik malzemelerle kaplama işini üstlendik. İmzaladığımız sözleşmelerinin hepsini başarıyla ve hiçbir gecikme olmadan tamamladık. Kocapınar mermer ve granit özen ve kusursuz estetik anlayışını doğal kaplama malzemelerine ve zevkli bir şekilde dizayn edilen binalara ekledik. Tüm dikkatimizi yoğunlaştırarak yaptığımız işler, gerek bizim açımızdan gerekse de müşterilerimiz açısından tam tatminle sonuçlanmıştır.Yaptığımız işler, iyi arkadaşlıklar kurmamızı da sağlamıştır.

Bu bilgi ve tecrübe ışığında sizlere profesyonel anlamda yardımcı olmak ve sektörde üretimimize katma değer sağlamak arzusundayız.